o Deweloperze

Inwestorem jest firma deweloperska Tracor działająca na śląskim rynku nieruchomości od 2005 r. czyli już od 15 lat. Działki, na których realizowana jest budowa domów są własnością dewelopera, wolną od bankowych obciążeń hipotecznych. Cała inwestycja realizowana jest ze środków własnych dewelopera, bez wykorzystania kredytów. Dla każdego klienta oraz dla całej inwestycji prowadzony jest indywidualny rachunek powierniczy.

Realizujemy projekty deweloperskie w Katowicach obejmujące budowę domów i mieszkań. Domy i mieszkania mogą zostać przez nas wykończone „pod klucz”.

Wykonawcą jest sprawdzona i ciesząca się dobrą opinią wielu klientów firma działająca na rynku od 1998 r. Nadzór nad całą inwestycją sprawuje firma doświadczona w trakcie długoletniego prowadzenia i kompleksowej kontroli robót budowlanych.

W ostatnich kilku latach wybudowaliśmy ponad 100 domów i mieszkań.W Katowicach Podlesiu i Zarzeczu wybudowaliśmy (wraz z obecnie budowanym osiedlem) łącznie już 89 domów  oraz 12 mieszkań w centrum Katowic.

Ostatnie zrealizowane przez nas inwestycje:

– Osiedle 54 Domów w Katowicach-Zarzeczu: ul. Sandacza 58-60
– Osiedle 32 Domów w Katowicach-Podlesiu: ul. Pomorskiego